tel.18 4430072
Archiwum ogłoszeń

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

12 Niedziela Zwykła - 23. 06. 2024

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane do niedzieli.

2. Przypominamy o wakacyjnej zmianie Mszy św. Od jutra w tygodniu będzie tylko jedna Msza dziennie: rano o godz. 6.30 w poniedziałki, wtorki i czwartki, zaś  wieczorem o godz. 18.00 w środy, piątki i soboty z liturgią niedzielną. 

3. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 18.00. Jest to wolna sobota i czas wakacyjny, więc starajmy się wygospodarować czas na świętowanie i udział we Mszy św. Składka z uroczystości jest przeznaczona do dyspozycji ojca św. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia, a szczególnie ks. Piotrowi i panu Pawłowi organiście. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę św. w int. ks. Piotra z okazji imienin. O prowadzenie różańca przed sumą prosimy Różę św. Jadwigi Śląskiej p. Bernadety Zygmunt

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na środki czystości. W piątek na godz. 18.40 zapraszamy kolejne rodziny ze Świniarska, nry domów: 647, 691, 212, 232, 620, 218, 462, 446, 476. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Bóg zapłać za ofiary na prace inwestycyjne.

5. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób tak licznie zaangażowały się w przygotowanie prymicji, pomoc w organizacji strojenia bram i drogi przejazdu oraz pomoc w rozbieraniu i porządkowaniu. Wszystkim niech Bóg wynagrodzi, a o. Krzysztof obiecał swoją modlitwę. Niech przeżycie prymicji w parafii będzie zasiewem nowych powołań i o to się zawsze módlmy.

6. Przypominamy, że przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej i przyjęcie jej powinno dokonywać się w parafii zamieszkania, a nie w parafii na terenie której znajduje się szkoła, do której uczęszcza dziecko. W związku z tym prosimy rodziców dzieci, które w przyszłym roku będą chciały przyjąć Pierwszą Komunię Świętą, o zgłoszenie się do swojej kancelarii parafialnej i zapisanie swojego dziecka na listę kandydatów. Zapisy trwają do końca czerwca. 

7. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrego odpoczynku. Pamiętajcie na wakacjach o praktykach religijnych i niedzielnych Mszach św.