2019-01-22     Dominiki, Mateusza, Wincentego     "Kiedy nie można zaatakować myśli, atakuje się myśliciela" - Paul Valery    
Strona główna -> HISTORIA PARAFII -> Kolęda 2018/19

 

 PORZĄDEK KOLĘDY 2018/2019

 

 

Czwartek 27.12.2018 od 8:30

Ks. Proboszcz - Podrzecze Tłoki, od Józefa Nowaka do Stanisława Hamigi. Kolejność według numerów domu:  29, 65, 76, 176, 53,121, 64, 82, 42, 139, 55, 168, 20, 127, 149, 174, 61, 17, 154, 135, 140, 133, 86, 83, 31, 77, 93, 14, 129, 124, 69, 92, 51, 51, 45, 91, 111, 19, 173, 120, 9, 48.

Ks. Piotr - Podrzecze granica Brzeznej oraz obydwie strony drogi po Centrum, od Cebuli do Platy. Kolejność według numerów domu: 41, 62, 21, ?, 67, 138, 137, 72, 116, 11, 113, 15, 109, 1, 2, 80, 3, 4, 5, 102, 104, 56, 6, 7, 13, 90, 87, 73, 8, 110, 85, 99, 89, 28.

 

Piątek 28.12.2018 od 8:30

 

Ks. Piotr - Podrzecze Droga do Chochorowic od Szabli do Jaroszów. Kolejność według numerów domu: 32a, 32, 122, 33, 38, 35, 37, 70, 60, 23, 12, 39, 105, 169, 146,  114, 94, 151, 178, 183, 177, 142, 141, 79, 10, 98, 96, 58, 24, 59, 49, 26, 27.

Ks. Proboszcz - Brzegi, od Strzymczoków do Ruchałów.

Kolejność według numerów domu: 549, 298, 251, 220, 164, 564, 279, 19, 544, 525, 430, 413, 211, 647, 216, 591, 212, 232,620, 207, 218, 462, 446, 476, 154, 103, 190, 358, 185, 346, 318, 66, 402, 401, 453, 684, 107.

 

Sobota 29.12.2018 od 8:30

Ks. Piotr - Gaj, od Rygla Stanisława do Ruchały Tomasza. 

Kolejność według numerów domu:545, 478, 215, 180, 167, 602, 165, 304, 162, 407, 426, 427, 403, 584, 163,  473, 624, 660, 396, 563, 554, 511a, 511, 494, 161, 161, 587, 45, 159, 256, 454, 459, 531, 502, 376, 618, 534, 670, ?.

Ks. Proboszcz - Młyńczyska, od Bodzionych do Konstantych.

Kolejność według numerów domu: 277, 203, 440,  260, 206, 74, 375,  461, 340, 288, 144, 236, 70.

 

Środa 2.01.2019 od 15:00

Ks. Piotr - Nowe osiedle, od Hamigów do Michała Kotlarza.

Kolejność według numerów domu: 178, 151, 282, 128, 636, 183, 257, 221, 252, 242, 255, 384, 321, 309, 299, 270, 278, 271, 83.

Ks. Proboszcz - Nowe osiedle, od Łukasza Kotlarza do Tomasza Gołębia.

Kolejność według numerów domu:560, 601, 466, 317, 313, 281, 356, 243, 474, 537, 622, 241, 179, 363, 504.

 

Czwartek 3.01.2019 od 15:00

Ks. Proboszcz - Nowe osiedle, od Woźniaka do Stanisława Olszaka.

Kolejność według numerów domu: 604, 607, 450, 451, 356, 330, 457, 42, 569, 394, 205, 420, 452, 289, 209, 292, 272

Ks. Piotr - Nowe osiedle, od Jana Czocha do Piotra Olszaka.

Kolejność według numerów domu:419, 383,72, 134, 134, 319, 422, 629, 30, 616, 663, 146, 283, 76, 76, ?, ?, 370, 416, 135, 470.

 

Piątek 4.01.2019 od 15:00

Ks. Piotr - Domy koło kościoła, od Lupy do Kozy.

Kolejność według numerów domu: 38, 496, 350, 386, 385, 54, 353, 443, 497, 79, 258, 379, 145, 377.

Ks. Proboszcz - Domy od szkoły, od Bodzionych do Pierzchałów.

Kolejność według numerów domu: 352, 229, 583, 217, 417, 380, 606, 570, 539, 512, 542, 617,593, 553, 664, 553a.

 

Sobota 5.01.2019 od 8:30

Ks. Piotr - Ul. Makowa, od Lisa do  Bodzionych na ul Papieskiej. Kolejność według numerów domu: 73, 71, 713, 69, Św. 592, Św. 667, 67a, 67,  63, 61, 59, 57, 57a, 45a, 49, 45, 47, 47b, 47a, 41, 33, 39, 37, 17, 19, 11, 7, Św. 638, 3, 3a, 1, 3d, 5, 5b, 1a, Pap. 70.

Ks. Proboszcz - Ul. Starowiejska od Stężowskiego, ul. Fiołkowa i Żwirowa do Sławomira Fałowskiego.

Kolejność według numerów domu: ul Starowiejska: 79, 75, 67, 63, 61, 57, ul. Fiołkowa: 2a, 2, 6, 8, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 31, ul. Pod Sosenki 30, ul. Żwirowa: 6, 4, ul. Fiołkowa:33, 35, 37, 28, 26a, 26, 24, 13, 12, 27, 29.

 

Niedziela 6.01.2019 od 14.00

Ks. Proboszcz - Ul. Papieska od Banku, od Kucharskich do Janurów.

Kolejność według numerów domu: 37, 43, 41, 47, 59, 55, 51, 71, 63, 73, 83,81, 81a, 85b, ul. Fiołkowa: 50, 52, 85d, 85e, ul. Papieska: 87, 89.

Ks. Piotr - ul. Papieska po stronie Lewiatana od Wału, od Janurów doWołków. Kolejność według numerów domu: 100, 503, 28, 35, 225, 227, 247, 336, 263, 585, 195, 536, 648, 628, 84, 82, 76, 74, 72.

 

Poniedziałek 7.01.2019 od 15:00

 

Ks. Piotr - Podrzecze, od Dudzików do Święsów.

Kolejność według numerów domu: 126, 97, 46, 84, 52, 18, 55, 25, 25, 108, 40, 107, 106, 434, 411, 406, 387, 445.

Ks. Proboszcz - Podrzecze, od Garbacza do Dariusza Kowalczyka.

Kolejność według numerów domu: 148, 145, 95, 130, 88, 117, 75, 171, 147, 150, 131,  131a, 112, 118, 123, 101, 180.

 

Wtorek 8.01.2019 od 15.00

Ks. Proboszcz - Świniarsko od wału w stronę kościoła, od Woźniaków do Ryszarda Leśniaka. Kolejność według numerów domu: 514, 488, 439, 237, 16, 447, 222, 177, 98, 349, 412, 355, 5, 341.

Ks. Piotr - Świniarsko od wału w stronę kościoła, od Wójsa do Stepaniak. Kolejność według numerów domu: 123, 250, 3, 53, 516, 89, 142, 49, 148, 148, 305, 490, 44, 75, 96, 130.

 

Środa 9.01.2019 od 15:00

Ks. Proboszcz - Granica Podrzecza i Młyńczysk, od Berowskich do Wójcików. Kolejność według numerów domu: 286, 303, 162, 300, 119, 546, 608, 136,132, 156, 100,391, 393, 493, 438, 405, 588.

Ks. Piotr - Młyńczyska, od Grodka do Maślanki.

Kolejność według numerów domu: 596, 630, 637, 369, 423, 645, 518, 425, 458, 480, 311, 108, 432, 571.

 

Czwartek 10.01.2019 od 15:00

Ks. Proboszcz - Ul. Fiołkowa, od Szymańskich do Ledniowskich.

Kolejność według numerów domu: 34a, 32, 30a, 30, 34, 39, 41, 36, 49, 57, 55, 46, 595, 605.

Ks. Piotr - Świniarsko, od Mamaka do Karabina.

Kolejność według numerów domu: 325, 323, 347, 348, 155, 429, 124, 111, 408, 558, 32, 200, 418, 261, 112, 695.

 

Piątek 11.01.2019. od 15.00

Ks. Prob. - Od Podrzecza w stronę wodociągów, od Kumorów do Knurowskich.

Kolejność według numerów domu: 57, 78, 54, 50, 128, 152, 160, 528, 658, 655, 561, 245, 344, 344, 115.

Ks. Piotr - Wodociągi blok, od Janurów do Jeżów.

Kolejność według numerów domu: 138/7, 138/8, 138/5, 138/6, 138/5a, 138/4, 138/3, 138/2 138/1, 95, 213, 343, 6, 141, 673, 301.

 

Sobota 12.01.2019 od 8:30

Ks. Proboszcz - Gaj,  od Janura Marka do Szewczyka Piotra.

Kolejność według numerów domu: 424, 614, 621, 573, 681, 507, 623, 368, 667, 661, 168, 556, 471, 308, 194, 231, 265, 296, 158, 339, 665, 156, 331, 332, 399, 280, 508, 705, 82, 181, 676, 248, 520, 157, 359, 371, 442, 378, 357.

Ks. Piotr - Od Gaju w stronę wodociągów, od Gądków do Kowalczyków.

Kolejność według numerów domu: 170, 171, 625, 509, 253, 449, 530, 175, 91, 139, 191, 615, 463, 484, 421, 136, 262. 541, 515, 381, 475, 389, 568, 579, 392, 519, 533, 362, 649, 327, 329, 510, 481, 214.

 

Niedziela 13.01.2019 od 14:00

 

Ks. Piotr - Młyńczyska, od Zbigniewa Zarycznego do Bodzionych.

Kolejność według numerów domu:576, 397, 603, 555, 535, 120, 153, 147, 69, 126, 59, 94, 55, 441, 477, 532, 433, 290, 285.

Ks. Proboszcz - Młyńczyska, od Jarków do Nowakowskich.

Kolejność według numerów domu: 538, 500, 566, 567,672, 390, 609, 594, 448, 492, 456, 486, 460, 472, 517,640, 71, 552, 26, 210.

 

Poniedziałek 14.01.2019 od 15:00

 

Ks. Proboszcz - Kamieniec, od Kapłonów do Żelasków.

Kolejność według numerów domu:674, 643, 437, 526, 65, 524, 559, 316, 316, 68,436, 415, 646, 632, 483, 41.

Ks. Piotr - Kamieniec, od Gomółków do Durlaków.

Kolejność według numerów domu: 612, 467, 678, 465, 513, 137, 102, 431, 464, 360, 373, 404, 354, 78, 77, 666, 117, 60, 64, 382.

 

Wtorek 15.01.2018 od 15:00

 

Ks. Piotr - Kamieniec i ulica, od Płachtów do Bodzionych

Kolejność według numerów domu: 506, 57, 410, 469, 547, 122, 52, 121, 639, 85.

543, 7, 99, 129, 20, 23, 131, 22, 414, 97.

Ks. Proboszcz - Ulica od Leśniaka do Platów.

Kolejność według numerów domu:1, 25, 9, 27, 522, 37, 14, 172, 13, 468, 12, 578, 11, 230, 10, 10a, 33, 8A, 8.

 

Środa 16.01.2018 od 15.00

Ks. Piotr - Świniarsko, od Świerczków do Lisa.

Kolejność według numerów domu: 17, 92, 240, 61, 482, 574, 21, 110, 611, 372, 495, 400, 86, 314a, 314b, 328, 88.

Ks. Proboszcz - Domy za kościołem od Salamonów do Kantorów.

Kolejność według numerów domu:651, 333, 153, 489, 634, 626, 586, 388, 367, 395, 485, 56, 50, 540, 575, 565, 527, 233.

  

Jeśli ktoś nie może przyjąć kapłana w wyznaczonym dniu, prosimy umówić się indywidualnie.

Odwiedzin :
Parafia NMP Królowej Polski w Świniarsku