2019-10-17     Antonii, Ignacego, Wiktora     "Nie depcz smutkowi po piętach bo się może odwrócić" - Autor nieznany    
Strona główna -> FOTOWYDARZENIA 2016 -> 2016.05.24 Dzień Matki z scholą "Pomocne Serduszka"

Z okazji Dnia Matki schola „Pomocne Serduszka” wraz z opiekunką Edytą Szczygieł zaprosiły swoje ukochane mamy na spotkanie do Klubu w Podrzeczu. Dzieci wyrecytowały i wyśpiewały życzenia płynące prosto z serca, dziękując za opiekę, wsparcie, codzienny trud i pracę. Życzenia popłynęły też od gości honorowych: ks. Proboszcza Zbigniewa Kożucha, Dyrektora ZS w Świniarsku Pawła Łabudy. Wszyskich gości zaskoczyła niespodzianka - krótki koncert Kapeli Podegrodzie. Kapela zagrała i zaśpiewała życzenia dla ks Proboszcza z okazji 20-lecia kapłaństwa, do tych życzeń dołączyli się wszyscy pozostali.

Wielkie Bóg zapłać księże Proboszczu, chociaż jesteś z nami niedługo już zdobyłeś nasze zaufanie i serca, a nasze modlitwy są z Tobą.

Serdecznie dziękujemy GOK w Podegrodziu wraz z Panią Michaliną Klimczak za poczęstunek dla zaproszonych gości oraz stworzone warunki do zorganizowania tego spotkania. Dziękujemy także „tacie”, który ufundował kwiaty dla mam naszych Serduszek, które dzieci mogły im wręczyć i złożyć życzenia. Dzięki takim osobom łatwiej wywołać uśmiech na twarzach innych  ……. Dziękujemy!!!!!!!!

Odwiedzin :
Parafia NMP Królowej Polski w Świniarsku