2015-07-02     Kariny, Serafiny, Urbana     "Zadowolenie ze swojego życia jest największym i najpiękniejszym bogactwem". Cyceron    

Gorące wiadomości

W dniu 4 czerwca obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej - Boże Ciało, w naszym Kościele uroczysta Msza św. odbyła się o godz. 10 -tej, po niej przeszliśmy procesją z Najświetszym Sakramentem do czterech ołtarzy w kierunku wodociągów.

30 maja dzieci i młodzież z Dziewczęcej Służby Maryjnej i Liturgicznej Służby Ołtarza uczestniczyli w wycieczce do Krynicy-Zdrój.

W dniu 24 maja wypada Święto Zesłania Ducha Św. Podczas Mszy św.  o godz. 11-tej, śpiewała Schola "Pomocne Serdeuszka" pod kierownictwem P. Edyty Szczygieł. Opatrzność zrządziła, że w tym dniu odbywaa się II tura wyborów prezydenckich. Niechaj Duch św. uwrażliwi sumienia Polaków aby dokonali właściwego wyboru.

Uroczystość NMP Królowej Polski patronki Polski i naszej parafii, Święto Konstytucji 3 Maja. O godz. 11-tej odbyła się uroczysta Msza św.
Uroczystość uświetnił występ Chóru PASSIONATO.
Dzisiaj po każdej Mszy św. można było wpisać się na listę na rzecz ochrony życia poczętego i całkowitego zakazu aborcji.

W ostatnią niedzielę kwietnia o godz. 11-tej odbyła się uroczysta Msza św. na której dzieci klas II Szkoły Podstawowej w naszej parafii przystąpiły do I Komunii św. Podczas Mszy, śpiewała Schola SERDUSZKA pod dyrekcją P. Edyty Szczygieł.

W dniu 14 kwietnia na Mszy św. o godz. 15:30 z rąk Księdza Biskupa Władysława Bobowskiego, młodzież klas trzecich gimnazjum naszej parafii oraz z Brzeznej przyjęła sakrament bierzmowania

W wielką sobotę w godzinach przedpołudniowych całe rodziny udały się na święcenie pokarmów. Uroczystości Wielkiej Soboty rozpoczęły się o godz. 19-tej, liturgią światła, następnie rozpoczęła się Msza rezurekcyjna z uroczystą procesją

Parafia NMP Królowej Polski
w Świniarsku


Nowe konto budowy kościoła:
ŁBS   05 8805 0009 0040 0095 2000 0010

Odwiedzin :
Parafia NMP Królowej Polski w Świniarsku