2017-07-26     Anny, Mirosławy, Joachima        W dniu 25 czerwca na stadionie w Świniarsku przy wymarzonej pogodzie odbył się nasz doroczny Festyn Parafialny „RAZEM modlimy się, RAZEM bawimy się, RAZEM budujemy”...

W nagrodę za całoroczny śpiew w kościele ks. Proboszcz Zbigniew Kożuch zaprosił scholę Serduszka na wspaniałą wycieczkę. Dla ks. Zbigniewa, gorące Bóg zapłać!

W niedzielę 18 czerwca o godz. 11-tej odbyła sie uroczysta Msza św. dziękczynna za 50 lat posługi na misjach w Afryce, Europie i obecnie na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, siostry Marii Liber, jedynej siostry zakonnej z naszej parafii. Mszę św. uświetnił pięknym śpiewem Chór PASSIONATO pod dyrekcją P. Małgorzaty Liber.

17 czerwca 2017 roku odbyła się wycieczka Dziewczęcej Służby Maryjnej i Liturgicznej Służby Ołtarza do  Inwałdu. W drodze do celu wycieczki wszyscy zatrzymali się w Kalwarii Zebrzydowskiej, aby pokłonić się Matce Najświętszej i powierzyć Jej siebie, swoje sprawy, rodziny i całą parafię

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało w naszej parafii uroczysta Msza św. odbyła się o godz. 9:30, którą pięknym śpiewem uświetnił nasz parafialny Chór Passionato. Po Mszy św. przy pięknej słonecznej pogodzie szliśmy w procesji z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy rozlokowanych na drodze wokół szkoły.

2017-05-14 | Dzień Chorego >>

Jakże łatwo się uśmiechać, gdy jest się zdrowym. Jak trudno, gdy cierpimy i płyną łzy. Nie zapominajmy, że chorzy i samotni potrzebują naszego uśmiechu i serca. Starajmy się rozglądnąć wokół siebie, czy jest ktoś kto potrzebuje naszej troski.

Dnia 3 Maja obchodziliśmy narodowe święto Konstytucji 3 Maja, 226 rocznica jej powstania jednocześnie Uroczystość NMP Królowej Polski patronki naszej parafii - Odpust parafialny. 
Przed Mszą św. o godz 11-tej, a także w jej trakcie śpiewał Chór PASSIONATO, w Mszy św. liczny udział wzięli księża z naszego dekanatu.

W niedzielę 30 kwietnia dzieci klas trzecich obchodziły pierwszą rocznicę przystąpienia do I Komunii św. 

Parafia NMP Królowej Polski
w Świniarsku


Nowe konto budowy kościoła:
ŁBS   05 8805 0009 0040 0095 2000 0010

Odwiedzin :
Parafia NMP Królowej Polski w Świniarsku