2017-02-21     Eleonory, Lenki, Kiejstuta     "Kochać to trwać w wierności i oddaniu". William Szekspir    


W dniu 7 lutego nasza młodzież, lektorzy, ministranci i DSM, wyjechała do Krynicy Zdroju na lodowisko, wszyscy świetnie sie bawili a co ważniejsze cali i zdrowi wrócili do domu.

W dniu 4 lutego grupa osób z naszej parafii z księdzem Proboszczem Zbigniewem wyjechała do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie uczestniczyliśmy we mszy św oraz w jasełkach przygotowanych przez Kleryków z Seminarium Bernardynów. 


W niedzielę 29 stycznia przed i podczas Mszy św. o godz. 11-tej grał i śpiewał Zespół Pieśni "Przyszowianie", którzy przybyli z rodzinnej miejscowości Księdza Proboszcza Zbigniewa - Przyszowej.

Serdecznie im dziekujemy za piękne kolędowanie w naszej parafii.

W niedzielę 22 stycznia przed i podczas Mszy św. o godz 11-tej  kolędy pięknie śpiewał i grał Zespół Pieśni i Tańca "Świniarsko", po Mszy św. składaliśmy najserdeczniejsze życzenia Księdzu Mariuszowi z okazji imienin.

W dniu 15 stycznia gościliśmy Orkiestrę Dętą Okulice, która w czasie Mszy św. o godz. 11-tej a także po niej, zagrała i zaśpiewała wiele pięknych kolęd a także zaprezentowała swój repertuar w innych utworach, Serdecznie Im dziękujemy i pozdrawiamy!

W Święto 3 Króli po południu o godz. 17-tej, młodzież naszej parafii przygotowała i przedstawiła JASEŁKA pt. "Czwarty Król", wspaniała gra aktorska młodzieży przeniosła nas do Betlejem w czas narodzenia Jezusa Chrystusa.

W 6 styczniaw Święto 3 Króli podczas Mszy św. o godz. 11-tej, tradycyjnie śpiewały dzieci Scholi SERDUSZKA pod dyrekcją P. Edyty Szczygieł.

Nowy Rok Chór PASSIONATO przywitał specjalnym noworocznym koncertem który rozpoczął się pół godz. przed popołudniową Mszą św. o godz. 16-tej

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia po Mszy św. o godz. 11-tej nastąpiło rozesłanie dzieci z naszej parafii jako Kolędników Misyjnych.

Hasło tegorocznej edycji Kolędników Misyjnych „Zauważ niewidocznych!” zwraca uwagę na problem tzw. „dzieci niewidocznych” w Tajlandii - do których trafi pomoc z PDMD w Polsce.

Boże Narodzenie rozpoczęła Pasterka o północy z 24/25 grudnia, uroczystą Mszę Św. uświetnił swoim pięknym śpiewem nasz Parafialny Chór PASSIONATO.

W tym roku mamy nową piękną Szopkę Bożonarodzeniową są nawet żywe zwierzęta

Parafia NMP Królowej Polski
w Świniarsku


Nowe konto budowy kościoła:
ŁBS   05 8805 0009 0040 0095 2000 0010

Odwiedzin :
Parafia NMP Królowej Polski w Świniarsku