2020-04-10     Borysławy, makarego, Michała     "Zdrowy człowiek ma mnóstwo życzeń, chory - tylko jedno". Przysłowie indyjskie    

  Liturgia godzin w Triduum Paschalnym   W mentalności wielu katolików istnieje przekonanie, że bezpośrednio po okresie Wielkiego Postu następują Święta Wielkanocne. Tymczasem n...

W Niedzielę palmową mieszkańcy naszej parafii nadesłali wykonane przez siebie piękne palmy - zachęcamy do obejrzenia w galerii

W tym trudnym czasie kiedy nie możemy spotkać się na Mszy św. zjednoczmy się w naszych domach z rodzinami celebrujmy Niedzielę palmową, a palma przed kościołem niechaj nastroi nas świątecznie.

Starsi parafianie, którzy nie mają możliwości iść do sklepu lub po prostu boją się o swoje zdrowie w obliczu panującej pandemii koronawirusa, mogą zadzwonić na numer tel. 506 827 118 i poprosić o z...

W dniu 1 marca obchodziliśmy Dzień Żołnierzy Wyklętych/Niezłomnych, dzięki P. Jakubowi Ledniowskiemu poznaliśmy historię Kapelana Żołnierzy Wyklętych ks. Władysława Gurgacza.

Również w tym dniu nastąpiło zakończenie rekolekcji parafialnych głoszonych przez Ojca  Sylwestra Skirlińskiego z Klasztoru Bernardynów w Leżajsku, rodaka  naszego Księdza Proboszcza z Przyszowej.

W dniu 19 stycznia obchodziliśmy Dzień Jedności Chrześcijan, w tym dniu odprawiona została uroczysta Msza św. o godz. 11- tej Msza dla dzieci z udziałem Scholi Pomocne SERDUSZKA pod kierownictwem P. Edyty Szczygieł.

Schola przygotowała adorację Żłóbka i pięknie śpiewała kolędy w której w szczególny sposób uczestniczyły wszystkie dzieci zgromadzone razem z księdzem Zbigniewem przy Szopce.

W Niedzielę Chrztu Pańskiego 12 stycznia podczas Mszy Św. o godz. 11-tej pięknie śpiewał kolędy Zespół VIOLINEO ze Świniarska, nasza wspólnota parafialna powiększyła się o dziecko, któremu udzielono sakramentu Chrztu Świętego.

Parafia NMP Królowej Polski
w Świniarsku


Konto budowy kościoła:
ŁBS   05 8805 0009 0040 0095 2000 0010

Odwiedzin :
Parafia NMP Królowej Polski w Świniarsku