2017-03-30     Amelii, Dobromira, Leonarda     "To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia." - Paul Holbach    W dniach od 1 - 5 marca  odbyły się rekolekcje parafialne, które wygłosił student KUL-u ks. mgr Łukasz Plata.

W Środę Popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu i czas Komunii św. Wielkanocnej oraz rekolekcje parafialne, które głosi student KUL-u ks. mgr Łukasz Plata.

Po Mszy św. o godz. 17:30 miała miejsce krótka prezentacja i film z racji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Jak co roku odbyły się zawody w piłce nożnej dla ministrantów i lektorów. Nasi uczniowie godnie reprezentowali Świniarsko.

W dniu 7 lutego nasza młodzież, lektorzy, ministranci i DSM, wyjechała do Krynicy Zdroju na lodowisko, wszyscy świetnie sie bawili a co ważniejsze cali i zdrowi wrócili do domu.

W dniu 4 lutego grupa osób z naszej parafii z księdzem Proboszczem Zbigniewem wyjechała do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie uczestniczyliśmy we mszy św oraz w jasełkach przygotowanych przez Kleryków z Seminarium Bernardynów. 


W niedzielę 29 stycznia przed i podczas Mszy św. o godz. 11-tej grał i śpiewał Zespół Pieśni "Przyszowianie", którzy przybyli z rodzinnej miejscowości Księdza Proboszcza Zbigniewa - Przyszowej.

Serdecznie im dziekujemy za piękne kolędowanie w naszej parafii.

W niedzielę 22 stycznia przed i podczas Mszy św. o godz 11-tej  kolędy pięknie śpiewał i grał Zespół Pieśni i Tańca "Świniarsko", po Mszy św. składaliśmy najserdeczniejsze życzenia Księdzu Mariuszowi z okazji imienin.

W dniu 15 stycznia gościliśmy Orkiestrę Dętą Okulice, która w czasie Mszy św. o godz. 11-tej a także po niej, zagrała i zaśpiewała wiele pięknych kolęd a także zaprezentowała swój repertuar w innych utworach, Serdecznie Im dziękujemy i pozdrawiamy!

Parafia NMP Królowej Polski
w Świniarsku


Nowe konto budowy kościoła:
ŁBS   05 8805 0009 0040 0095 2000 0010

Odwiedzin :
Parafia NMP Królowej Polski w Świniarsku